W sobotę 13.09. o godz. 07.00 wyruszyła piesza pielgrzymka z Mirca do Sanktuarium Matki Boskiej Ostrobramskiej w Skarżysku- Kamiennej. Uczestniczyło w niej 85 pielgrzymów
Aktualności intencje mszalne Ogłoszenia parafialne Uncategorized